• Nezařazené (4)
  • Členové (3)
  • Fotogalerie (5)
  • Články (18)
  • Výstavy (10)
  • Návody,postupy (1)
  • Odkazy (0)

Napište náčelníkovi stanice

Spočítejte příklad:

10 - 9 =

školní rok 2018/19 a kroužek železničních modelářů

Vážení příznivci modelové železnice,

dlouho jsem nic nenapsal a tak jsem Vás chtěl jen ujistit, že je vše v pořádku, že jsme živi a zdrávi, kroužek funguje jak má, jen nějak “ nebyl čas“ sem něco dát. Tak jen pro Vaši informaci, náš zájmový kroužek začíná dne 19.9.2018. Bude probíhat každou středu od 16:00 do 17:30 tak jako v minulých letech. Jedny z posledních fotografií jsme sem dávali někdy před třemi lety, takže v nejbližší době to napravím a něco sem nasypu. Na našem modelovém kolejišti jsme udělali opět kus práce a je to vidět. Letos bychom chtěli udělat výstavu v prosinci, termín bude upřesněn. Zpravidla se jedná o poslední týden před Vánocemi.

Pár informací :

Pracovní pomůcky pro člena zájmového kroužku se nemění, jsou uvedeny v příspěvku Školní rok 2015/2016, začátek kroužku, věk člena, výbava modeláře.  

Maximální počet dětí je stanoven mnou na 10-12 podle zájmu. Většina dětí je již přihlášena z loňského roku, tak snad bude ohledně přihlášek probíhat v pořádku. Přihlášky podávejte dle instrukcí na hlavní stránce DDm.

Činnost pro letošní rok:

výroba keře, stromečku / hooodně stromečků :) /

výroba domečku papír, dřevo, plast

výroba drobných doplňků – ploty, zásněžky atd.

práce na panelu

a samozřejmě jízdy za odměnu :)

U nás jezdíme v režimu DCC na wifinu a předpokladem pro to, aby si zajizdili všichni , je mít svůj tablet nebo chytrý telefon s instalovanou aplikací Z21 / Google play /.  Nejezdíme však každý týden, náš kroužek NENÍ o tom, že by se tam jen jezdilo !!!!!!

To je vše, těším se na děti a jejich zážitky z prázdnin

náčelník stanice

Comments are closed.