• Nezařazené (4)
  • Členové (3)
  • Fotogalerie (5)
  • Články (18)
  • Výstavy (10)
  • Návody,postupy (1)
  • Odkazy (0)

Napište náčelníkovi stanice

Spočítejte příklad:

2 + 2 =

Co se u nás děje přes prázdniny

Vážení a milí příznivci našeho kroužku,

 

přes léto rozhodně nespíme. Volného času sice není nazbyt, neboť je bohužel mnoho důležitějších věcí, jak už to bývá, ale i tak se u nás něco děje.

Tou nejzásadnější změnou je výměna linolea v naší učebně. Upřímně se toho bojíme :-) . Strategie byla stanovena, teoreticky by se mělo vše povést, ale člověk nikdy neví, co se během toho vyvrbí. Takže v září už přijdete do nového. Já jsem si ještě vymyslel úpravu skříní u dveří, jejich rozdělení jako u kuchyňské linky na horní a dolní část a v meziprostoru by mělo vzniknout místo na prezentaci našich děl nebo třeba jednou na modulové kolejiště. Kdo ví, zdali i toto stihneme do konce prázdnin, je to ve hvězdách. Nejspíš se budeme muset naklonovat :-) .

Další věcí , na které usilovně pracuje Ruda Gross je návěstní soustava ve stanici Drncov. zbývá nám osadit a rozsvítit odjezdová a seřazovací návěstidla + jedno vjezdové. Vše DCC, ovládání mobily nebo tablety. Už se na to těšíme. Vše je již odzkoušeno a v nejbližší době proběhne instalace a testování. takže v září na výstavě už by mělo vše fungovat. Doufejme, že vše stihneme.

Jirka Voděrka by snad měl stihnout dodělat ovládací panel na ovládání stanice Horní Voděrky tlačítky jako paralelního způsobu ovládání k mobilu nebo tabletu. Je to z toho důvodu, že se může stát, že výstavu bude muset zvládnout jen jednočlenná obsluha a k tomu bude potřebovat minimálně obě ruce najednou:-). Dále ho čeká ovládací panel v Drncově a depa také.

Já dám přes léto dohromady svůj vozový park, aby byly stroje na výstavu naleštěny a připraveny ke krasojízdě. Zkusím také vytvořit návrh nového kolejiště vel. TT , které by mělo nahradit naše prehistorické. Mělo by zabírat max 2 x 1 metr. Snad mě políbí můzy a vymyslím něco hezkého

To je prozatím vše. Mějte se hezky. Přejeme Vám krásné prázdniny, parádně si je užijte a v září na shledanou.

PS : Kontaktní email na mě je uveden na hlavní stránce. Neváhejte se na cokoliv zeptat, odpovím na vše.

Náčelník stanice

 

Comments are closed.