• Nezařazené (4)
  • Členové (3)
  • Fotogalerie (5)
  • Články (18)
  • Výstavy (10)
  • Návody,postupy (1)
  • Odkazy (0)

Napište náčelníkovi stanice

Spočítejte příklad:

6 + 10 =

krouzek zeleznicni modelar – dospeli skolni rok 2014/15

Krouzek pro dospelaky se bude letos konat opet ve stredu od cca 20.00 hodin. Konec je vetsinou do 23.00 hodin. Na krouzku mame 7 stalych clenu dochazejicich pravidelne nepravidelne dle moznosti a nalady. Pro pripadne dalsi zajemce mame misto pokud jsou aspon trosku manualne zrucni nebo rozumi napr pocitacum nebo dratum nebo maji dobre napady, o ktere se chteji podelit… Clensky příspěvek je 200 kc / rok. Pokud by mel někdo zajem, ozvete se na 602441538. Pracovni napln v tomto roce – nekonecna práce na kolejisti HO – krajina, elektřina, vyroba stromku nebo jen pokec, občasne jizdy atd, zkratka úprk aspoň jednou tydne od domacich, manzelských nebo jinych rodinných povinnosti.

stavajici clenove :

Ocko Frantisek – náčelnik stanice, kecám do všeho všem, všechno vím a všechno znám, ale uznám, pokud má někdo lepši nápad než já :-)

Voderka Jiri – vrchni dratenik a elektro majstr. Kompletni elektricke zapojeni kolejiste + upravy a predelavky  po me / prej jsem cune /

Michal Tomasek – vrchni skalotvorce a krajinar. Jaho skaly jsou fakt super. Na panelu lze poznat rozdil mezi mymi radobyskalami a jeho luxusními kousky

Ruda Gross – DCC majstr a vrchni travosypac. Vlastní pristroj od fy Mnitka, který postavi každý steblo. Během posledního roku toho vi 10x vic o DCC nez ja :-)

Marian Arendáš  - dela vse potrebne, uci se rychle

Drnec Vlastimil – nestor krouzku zeleznicnich modelaru, jeho zakladatel v osmdesátých letech. Dnes cestny predseda.

Posta Martin – prisel sice jen párkrát, ale vzhledem k jeho pracovnim aktivitam se to da pochopit. S Martinem planujeme vytvořit fotopozadi, snad se nam to v brzke době podari. Martin se také velmi zdarile popral s malym videem z jedne vystavy, které zde asi umistim.

Takze pokud chcete rozsirit nase rady, volejte na 602441538.

 

Nacelnik stanice Frantisek Ocko

Comments are closed.