• Nezařazené (4)
  • Členové (3)
  • Fotogalerie (5)
  • Články (18)
  • Výstavy (10)
  • Návody,postupy (1)
  • Odkazy (0)

Napište náčelníkovi stanice

Spočítejte příklad:

1 + 5 =

kroužek železniční modelář – deti pro školní rok 2014/2015 – informace

Vážení rodiče,

pro školní rok 20014/15 zůstávají podmínky pro přijetí do kroužku železničního modeláře stejné jako v letech minulých, tj. věková hranice je od 9 let výše. Lze přijmout i mladší uchazeče , které vlaky opravdu zajímají, ale toto bychom museli řešit osobně např. během výstavy na konci září nebo během října na první schůzce. Kroužky začínají v říjnu. Budou probíhat vždy ve středu od 16 do 18.00 hodin. Na přesném časovém okně lze ještě zapracovat, např. 15.30-17.30. Toto se opět doladí během října, až si to „sedne“.

Výbava modeláře – kufřík nebo krabice od bot a v ní:

nůžky rovné ostré, guma, tužka 3, pravítko, odlamovací nůž, sada obyčejných pilníčků na kov s ostrým sekem / Abraham cca 30-60 kc sada / , lepidlo Herkules – mame vlastni, ale pro vsechny pripady / , nejake kolicky umele / drevene  nikoliv – kdyz se prilepi herkulesem, uz je nesundame / .

Všichni členové kroužku budou mít též staré tričko , které se může upatlat od barev nebo i lepidla, prip, teplaky nebo stare kalhoty a hlavne PREZUVKY !!!!! Obleceni i prezuvky si mohou nechat v Brezinach po cely rok.

Behem krouzku nerucime za ztratu mobilu, ktere si vase dite bude na krouzek nosit.

Velice rad bych uvital od vsech rodicu, kteri prihlasi svoje deti na krouzek uvest do zadosti svuj mobilni telefon, kde dite bydli, kam bude dojizdet z krouzku. Prosim tez uvest do zadosti zdravotni a jine komplikace.

Co nas v roce 2014/15 ceka ?? No priznam se, ze je toho dost. Deti si postavi behem prvniho pulroku svuj modul ve velikosti HO. Vsechny moduly budou sestavitelne do vetsiho celku, ktery bude plne funkcni s mel by byt napojen na stavajici kolejiste a prezentovan na vystave / mozna uz prosinec 2014/. Deti si take vyzkousi vyrobu „oblibenych “ jehlicnatych stromecku,kterych neni nikdy dost a nakonec domecek z papiru. Bude postupne probihat zvelebovani kolejiste HO, hlavne starsimi cleny. Radi bychom letos aspon zacali s vystavbou noveho kolejiste ve velikosti TT. Samozrejme si deti take zajezdi, nikoliv kazdy krouzek, ale rekneme jednou – dvakrat za mesic stylem hodina prace, hodiny jizdy. Pokud ma nekdo doma treba nejakou stavebnici vagonku nebo domecku a chtel by si postavit pod mym dohledem, nebudu se branit , naopak budu velmi rad.

Tot predbezne vse, uz se na Vas moc tesime a prejeme hezky zbytek prazdnin a uspesny vstup do noveho skolniho roku.

Vas nacelnik stanice Frantisek Ocko

Comments are closed.