• Nezařazené (4)
  • Členové (3)
  • Fotogalerie (5)
  • Články (18)
  • Výstavy (10)
  • Návody,postupy (1)
  • Odkazy (0)

Napište náčelníkovi stanice

Spočítejte příklad:

10 - 2 =

Výstava 27-28.9.2014 od 9 do 17:00 hodin

masinky

Kdy :  27 – 28.9.2014   od 9 do 17:00 hodin

Kde :  DDM Březiny / výpadovka na Benešov nad Ploučnicí , v Březinách u hlavní silnice hned za mostkem po pravé straně v budově staré školy – hlavní vchod z druhé strany /. 

Vážení příznivci modelové železnice, zveme Vás opět na výstavu, která se koná  ve dnech 27-28.9.2014 v prostorách Domu dětí a mládeže v Březinách. K vidění bude velké klubové kolejiště velikosti HO i malé archivní kolejištátko TT i nějaká diorámata. Přes prázdniny na kolejišti probíhaly drobné úpravy, předělávky a dodělávky, abyste měli pocit, že jsme něco udělali. Sice to nebude hotové vlastně nikdy, protože pořád je “ co dělat “ ale tak jak to vypadalo před pár lety, tak už bych to vidět nikdy nechtěl :-) :-) :-) / viz článek Historie klubu/ .  Pokud chcete, vezměte s sebou vaši analogovou či digitální lokomotivu a my Vám ji s radostí pustíme na našem kolejišti jako minulý rok. Můžete též donést nefunkční, nepojízdnou lokomotivu či vagon k pokusu o opravu nebo zprovoznění, případně jen vyčištění.

Pokud někdo z Vás má doma staré, rozbité, nefunkční vozy nebo lokomotivy velikosti HO, TT a neví, co s nimi dělat resp. nechce je vyhodit do kontejneru, udělá moc dobře, když je věnuje našemu kroužku a my se pokusíme dát vše dohromady příp. použít na náhradní díly. Takovému člověku potom odpustíme vstupné třeba i na celý rok  :-)

Moc se těšíme na Vaší účast, doufáme, že se dostavíte v hojném počtu a “ lidovým“ vstupným přispějete na další rozvoj našeho kroužku.

Zdraví Vás náčelník stanice  František Očko

Comments are closed.